Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Misyonumuz Dünyanın En İyi Hizmet Şirketi Olmak

Geosentetik ürünler (PVC Geomembran – HDPE Geomembran – LDPE Geomembran – T Grip Geomembran – EPDM Membran – Geogrid), PVC Su tutucu Bant, Drenaj Borusu ve Kauçuk esaslı malzemeler üreten Firmamız 1994 yılında su yalıtımı konusunda inşaat sektörüne kaliteli su yalıtım malzemelerini imal etmek ve uygulamak hedefi ile kurulmuştur. Firma politikamız; bilgi ve tecrübelerimizi her geçen gün arttırarak müşterilerimiz, bayilerimiz ve sektörümüzle paylaşmaktır. AHED Plastik kurulduğundan bugüne kadar sürekli ürün portföyünü genişleterek yeni ürünlerin imalatını gerçekleştirmiş ve ARGE Faaliyetlerine hız kazandırmıştır. Yenilikleri kendisine ilke edinen firmamız 1994 yılında PVC esaslı su tutucu bant üretimine başlamıştır.Devamında PVC esaslı düz ve T.Grip Geomembran imalatını başlayan firmamız 01.01.1998 tarihinde kendi bünyesinde kalite kontrol laboratuvarını kurarak 1998tarihinde PVC SU TUTUCU BANT ta TSE belgesini ve 1999’da PVC Geomembran için TSEK, 2006’da POLİETİLEN Geomembran için TSEK belgelerini alarak hizmetlerini devam ettirmiştir.2002 yılında ülkemizde ilk olarak PVC esaslı sinyal tabakalı Geomembranın imalatına başlamıştır. 28 Mayıs 2002 tarihinde sektöründe bir ilki daha gerçekleştirerek ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini alarak faaliyetlerini sürdüren firmamız 2003 yılında hizmetlerine bir yenisini ekleyerek düz, sinyal tabakalı ve T-Grip HDPE-LDPE-LLDPE Geomembranların imalatını gerçekleştirmiştir. Üretim hatlarını büyüterek ürün genişliğini 2,10 metre olarak artırmıştır. Firmamız her geçen gün kendini yenileme azmini sürdürerek çevreye ve çalışanlarına verdiği değeri ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini alarak tescillemiştir. 2011 senesinde CE İşaretleme çalışmalarını tamamlayarak CE belgesini de bünyesine katmıştır. Yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile 2009 senesinin aralık ayında EPDM Membran üretimini gerçekleştirmiş ve uygulamış olduğu yeni formülasyonlar ile piyasada bulunanlardan daha mukavemetli AHED EPDM Membranları piyasaya sunmuştur. Su yalıtımı konusunda müşteri ve sektörüne kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinen firmamız AR-GE çalışmalarına da devam ederek Esenboğa Havaalanı yolu üzerindeki 6800 m² kapalı ve 12000 m² açık alan olmak üzere toplam 18800 m²’lik tesislerinde rakiplerinin üretim hacminin üzerinde üretim yapabilen üretim hatları ile ticari hayatına devam etmektedir.

Misyonumuz

Firma Hedefimiz her yönü ile takip edilen, yerli üretimi destekleyen ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak daima yüzü ileriye donuk, kaliteden odun vermeyen, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firma olmaktır.

Vizyonumuz

Firma politikamız bütün bilgi ve tecrübelerimizi her gecen gün artırarak müşterilerimiz ve sektörümüzle paylaşmaktır. Eğitimli personelimizle, müşteri memnuniyetini ve urun kalitesini en üst düzeyde tutmak ve gerekli tüm önlemleri alarak iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimize etmek öncelikli ilkemizdir. Fabrika ve şantiye faaliyetlerimiz esnasında çalışanlarımıza, 3.şahıslara, şirket varlıklarına ve çevreye gelebilecek zararları asgari düzeye indirmekte ve uluslararası ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartlarına ve faaliyet gösterilen ülke yasal gerekliliklerine göre hareket etmekteyiz. Ürünlerimizden doğabilecek çevresel kirlenmenin önlenebilmesi acısından, sürekli izleme ve ölçme yapmayı, yapılan değerlendirmeleri kayıt altına alarak belgelendirmeyi ve tüm bu uygulamaları kamuoyu ile paylaşmayı görev bilmekteyiz. Firmamız ayrıca İş Güvenliği, Sağlık ve Çevre Kalite Yönetim sistemimizin geliştirilmesi için gereken tüm şartları oluşturacağını ve bu yönde yeni hedefler belirleyerek çalışanlarına sağlıklı, güvenilir, hijyenik bir ortam sunmayı ve müşterilerimize daima kaliteli urun ve hizmet vermeyi AHED PLASTİK olarak taahhüt etmekteyiz.